top of page
Mühendisler Ekibi
Glass Buildings

Hayallerinizi inşa ediyoruz.

HAKKIMIZDA.

MEHMET BAKTEMUR İNŞAAT

1989 yılında faaliyetlerine başlayan Mehmet Baktemur İnşaat, 2008 de şirketleşerek kurumsal yapısıyla inşaat sektöründe güvenilir, kaliteli ve ekonomik çözümleriyle sektöründe büyümeye devam etmekte ve yeni oluşturduğu dinamik ve profesyonel kadrosuyla beraber inşaat sektöründe etkili isimlerle yapılan çalışmalarla birlikte adını söyletmeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,
· Tüm süreçlerde , müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
· Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
· Tüm çalışanlarda kalite , çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi,
· Tedarikçi ve taşeronlarla güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,
· En uygun , en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukları önlemeyi,
· Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve hedeflenen bütçe sınırları dahilinde eksiksiz tamamlamayı,
· İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı , yararlı , örnek bir kuruluş olmayı,
· İş hacmini sürekli geliştirerek , standartları yükselterek , ülke ekonomisine katkıda bulunmayı , Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

VİZYONUMUZ

* MEHMET BAKTEMUR İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

* Konut sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

* Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.

* İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

* MEHMET BAKTEMUR İnşaat, Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

* Standartları değiştiren proje anlayışıyla MEHMET BAKTEMUR İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci MEHMET BAKTEMUR İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasında.

* MEHMET BAKTEMUR İnşaat yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.

* Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon.

TELEFON 

0(332) 342 03 42 

0(532) 734 74 22 

Email 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page